Wedstrijd kalender seizoen 2019 - 2020

Kalender in PDF format

 Versie 1.0 (13-09-2019)
Wedstrijd kalender -  ijsbaan de Westfries seizoen 2019 - 2020
Week Datum                 Tijd                   Wedstrijd   
40 6 oktober                   17.30 - 19.30          Langebaan - Pupillen                                                                           
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
41 13 oktober 18.00 - 20.00 Langebaan - Junioren/Senioren/Masters
42 20 oktober 17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
43 27 oktober 18.00 - 20.00 Langebaan - Junioren/Senioren/Masters
44 3 november 17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
45 9 november 20.00 - 22.30 Marathon 6-banen competitie
  10 november 18.00 - 20.00 Langebaan - Junioren/senioren/masters (lange afstanden)
46 16 november 17.30 - 20.00 IJsclub Amstelbocht
  17 november 17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
47 23 november 17.30 - 22.00 Landelijke marathon (Trachitol marathon)
  24 november 17.30 - 20.00 Langebaan - gewestelijke C-junioren wedstrijd   (op uitnodiging)
48  30 november 17.30 - 20.00  Jeugd interclub wedstrijd Purmerend
   1 december 17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
49 7 december 17.30 - 21.00 Rabo Holland Cup 3 (dag-1)
  8 december 16.30 - 22.00 Rabo Holland Cup 3 (dag-2)
50 14 december 17.30 - 20.00 Jeugdschaats wedstrijd
  15 december 17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
52  29 december 18.00 - 20.00 Langebaan - Junioren/Senioren/Masters
       
1 4 januari 17.30 - 20.00 14e Pupillen toernooi STG Solid Aqua
  5 januari  17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
 2 12 januari 18.00 - 20.00 Langebaan - Junioren/Senioren/Masters
3 18 januari 17.30 - 20.00 Gerard Ettes bokaal, STG Koggenland
  19 januari 17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
4 25 januari 17.30 - 21.30 Clubkampioenschap STG Purmerend
  26 januari 18.00 - 20.00 Langebaan - Junioren/Seniorn/Masters
5 1 februari 17.30 - 20.00 Schaats jongens van Bontekoe (STG Hoorn)
  2 februari 17.30 - 19.30 Langebaan - Pupillen
    19.30 - 21.30 Marathon competitie
6 8 februari 10.00 - 17.00 NK Marathon jeugd
    18.00 - 22.00 Landelijke marathon
  9 februari 17.30 - 20.00 Regio selectie supersprint junioren B/C
    20.00 - 22.00 Langebaan - Junioren/Senioren/Masters
7 15 februari (zat.) 19.30 - 21.30 Marathon competitie (Junioren/Senioren/Masters)
  16 februari 17.30 - 21.00 IJsclub Sassenheim - District kampioenschappen
8 23 februari 18.00 - 20.00 Langebaan - Junioren/Senioren/Masters
29 februari  17.30 - 20.00 Jeugdschaatswedstrijd
    20.00 - 22.30 Marathon 6-banen competitie
  1 maart 17.30 - 19.30 Westfries kampioenschap Pupillen
10  7 maart  17.30 - 19.30 Toon Steltenpool bokaal - Pupillen 
    19.30 - 21.30 Toon Steltenpool bokaal - Junioren/Senioren/Masters

Downloads: